Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

MSR w Polsce

Z relacji polskich turystów…

„Zaczęło lać, zeszliśmy w dół, pogoda tu też fatalna. W schronie i przed nim kłębi się tłum, część gotuje. Nawet nie wchodzimy. Wyjmujemy kuchenki, zaczynamy warzyć. Herbatka, szybkie papu, herbatka, i jeszcze jedna herbatka do batonika. W międzyczasie ustalamy, co dalej. Kiblujemy – czas postawić Dom. A niektórzy dalej próbują zagotować swój pierwszy po zejściu czaj.”

Początki dostepności marki MSR w Polsce sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Po pewnym czasie, kiedy marka MSR stała się własnością firmy Cascade Designs, Paker rozpoczął sprzedaż hurtową tych produktów do sklepów outdoorowych na terenie Polski. Dystrybutorem w Polsce jest firma Paker. Sieć sprzedaży jest dobrze rozwinięta, praktycznie w każdym większym ośrodku miejskim są sklepy oferujące wyroby MSR. Marka jest bardzo dobrze obecna w sklepach internetowych.

Wyroby marki MSR są objęte światową siecią serwisową. Obsługę gwarancji, naprawy gwarancyjne i niegwarancyjne oraz przeglądy prowadzi w Polsce firma Paker.

Wyroby marki MSR były użytkowane przez czołowych polskich podróżników i eksploratorów. m.in. przez pana Marka Kamińskiego na samotnej wyprawie na Biegun Południowy i przez uczestników wyprawy Afryka Nowaka.

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.