Prezentacja 2-osobowego Namiotu Turystycznego MSR Elixir 2 [Wideo]

utworzone przez | Lip 14, 2016 | Namioty Turystyczne

Cześć, nazywam się Dale Karacostas i reprezentuję firmę Mountain Safety Research. Dziś opowiem wam o naszym nowym produkcie – Namiocie Turystycznym MSR Eliksir 2.

Podstawową zaletą namiotu Eliksir 2 jest znacznie powiększona, wewnętrzna przestrzeń użytkowa przy nie zmienionym a nawet zmniejszonym ciężarze.

W zależności od potrzeb i upodobań użytkownika przewidziane są różne wersja użytkowania namiotu: Podstawowa wersja z tropikiem i sypialnią lub lekka wersja Fast and Light z zastosowaniem podkładu.

Dzięki zastosowaniu kolorowych oznaczeń stelaża i innych elementów konstrukcyjnych. rozstawienie namiotu jest bardzo proste.

Specjalnie ukształtowany stelaż powiększa szerokość wnętrza, nie tylko wysokość. Określając namiot jako dwuosobowy, mamy na myśli możliwość umieszczenia wewnątrz dwóch dopasowanych materacy z pozostawieniem dodatkowej wolnej przestrzeni.

Dwa duże wejścia zapewniają wygodne wchodzenie i wychodzenie i wniesienie do środka nawet dużego bagażu.

Tropik zaopatrzony jest w daszki wentylacyjne, ale dla poprawy wentylacji i widoczności istnieje również możliwość częściowego jego zwinięcia i odsłonięcia dużego okna wyposażonego częściowo w tkaninę siatkową, co znakomicie poprawia widoczność i umożliwia obserwację nieba.

Dla ceniących swoją prywatność zastosowano ściankę wykonaną częściowo z przewiewnej siatki i normalnej tkaniny, dzięki czemu udało się nam w dużym stopniu osiągnąć niełatwy kompromis pomiędzy izolacją cieplną , wentylacją i uszanowaniem prywatności.

W razie złej pogody zastosowane solidne zewnętrzne materiały pokryciowe typu poliester i nylon które zapewniają pełną wodoszczelność. Dodatkowo zastosowane zostały listwowe zabezpieczenia typu StayDry umożliwiają odprowadzenie na zewnątrz wody mogącej przenikać do środka przez otwory wejściowe.

Gdy przychodzi czas powrotu do domu namiot łatwo spakować do specjalnie dopasowanego pokrowca.

Taki właśnie jest namiot Eliksir 2 firmy MSR – z możliwością zastosowania dodatkowego podkładu w cenie 40 dol. Uprawiający zarówno jedno- jak i wielodniową turystykę z pewnością polubią ten namiot za niewielki ciężar i obszerną przestrzeń wewnętrzną.

Teraz możesz wyruszać na turystyczne szlaki i cieszyć się każdą chwilą na trasie.

Więcej informacji o namiocie turystycznym MSR ELIXIR 2 znajdziesz tutaj.

Zobacz również inne namioty turystyczne MSR >> http://msr.paker.pl/namioty-turystyczne/

Zobacz Inne Testy produktów Thermaresta:

Jaką Kuchenkę Turystyczną Wybrać na moją wyprawę?

Powiem zupełnie serio, to jeden z moich ulubionych tematów I często o tym opowiadam. Którą kuchenkę MSR preferuję i dlaczego? Odpowiedź nie jest prosta. Wybór kuchenki zależy od tego, dokąd się wybieram i jakie są moje plany. Za chwilę przejdę do tematu. Ale najpierw...

Śledzie do Namiotu – Jak wybrać odpowiednie?

Wybór właściwego systemu mocującego jest podstawą dobrego zakotwiczenia namiotu do podłoża, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego sprzętu spełniającego to zadanie, w zależności od warunków, w których jest użytkowany. Oferowana jest cała gama produktów takich jak...

0 komentarzy